Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obejít permanentní zákaz Redditu?

Reddit mi včera permanentně suspendoval můj milovaný věrný účet Redditu, se kterým jsem si za posledních 5 let udělal docela jméno.

Zná někdo nějaký způsob, jak tento zákaz obejít? Všude slýchám protichůdné informace. Někdo říká VPN, někdo říká TOR, atd.

Já hledám nějaký způsob který není příliš drahý a težkopádný.

...se kterým jsem si za posledních 5 let udělal docela jméno.

u lidí s podobným egem bych v českých poměrech čekal aspoň kandidaturu na prezidenta.
pro jistotu kontroluju program - tak ne, ani jejich vůdce zbytnělá prostata tam není.

no tak si najdi nějaké jiné socky.
nebo kup nějakou blbost jako elon. mimochodem, shánějí ředitele.