Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač funguje ale na ponuku štart alebo na spodnu lištu sa nedostanem.

Dobry večer. Mam taky problem. Ak zapnem počítač tak ikonky na desktope sa síce načítaju a idu aj spúšťať. Ale nemôžem sa dosťat na ponuku štart alebo spodnú lištu, odkial mi náhle zmizli ikony rychleho spustenia aplikacii, ktore som často využíval. Ak kurzorom zajdem na ponuku štart alebo na spodnu lištu tak tvar kurzoru zo šipky sa mi zmení na kružok, ako keby sa niečo načítavalo a nenačíta sa. Všetko spuštat cez ikonu na ploche "my computer" je velmi zdlhave. Viete mi poradiť, čo s tým, čo sa asi tak stalo ? Dakujem.

sprava sa to rovnako. Preinštalujem cely W10. Ale zistil som, že nemam inštalačne DVD alebo USB, pri kupe počítača mi ho predajca nedodal iba mi poslal počítač s nainštalovanym W10. Product key poznám. Dá sa to stiahnutim z netu ? O aktualizaciu nemam zaujem, komplet nainštalovanie nanovo.