Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné USB porty

Ahojte,

potřeboval bych se zeptat, zda se někdo nesetkal s problémem, že by mu blbnuly porty USB. Je jedno jestli přímo na case nebo v MB. Konkrétně když třeba připojim 2,4ghz myš a k tomu připojim do dalšího USB flash disk, tak se mys začne neskutečně kousat a je vidět že tam něco s tou flashkou nesedí. To stejné, když chci připojit iPhone k PC kabelem, tak se furt odpojuje a není schopnej udržet připojení.. ani aby se přetáhla jediná fotka třeba. Je možné, že to je základní deskou? Jakože by ty USB porty prostě napůl zkratovaly nějak? Nebo nevíte čím by to mohlo být? Děkuji

Takle to vypada na problem s napajenim, ale problem muze delat ten flash disk, kdyz neni ten klic USB zapojen vse funguje ?

Popripade muzes preinstalovat BUS, tak jako pres powercfg.cpl v nastaveni upresnit napajení nastavit porty USB (polozka save power).

Predni panel jsi zapojoval sam ? Probehli nejake nastaveni v BIOS ?