Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvojice RAM - musí se vkládat po dvou nebo čtyřech?

Zdravim , teď jsem se dival na video jak sestavit pc a pan se zmínil ze rámky s vkládají vždy po 2 nebo po 4 , což moc nechapu protože už jsem koupil 1 16gb + plus v mem starém pc je taky jen jedna 8gb ramka , co je na tom pravda?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Dvojice ram (host)

Do páru být nemusí, jen nebudeš mít dual channel, ale to není kritické. Spíš se podívej na frekvence, celková rychlost se přizpůsobí té nižší, čili asi té starší. Dej je do slotů podle návodu ke tvé základní desce, kdybys pak neviděl celkovou velikost, zkus zresetovat CMOS baterii na desce.