Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napichnutý telefón

Zdravím!
Dá sa volako zistiť či volakto sleduje aktivitu na mojom telefóne? Resp odpocuvanie a sledovanie lokacie mojho telefonu. Režim lietadlo je funkčný proti takýmto veciam?

Nedá. Možná pokud to dělá nějaký amatérský sw v telefonu, ale jinak to nezjistíte. A buďte si jisti, že jsme sledováni všichni, všechny sms a hovory (a všechno další, třeba poloha) se shromažďují ve vládních úložistích v usa. Jediná obrana ve vypnout telefon a vyndat baterku, no a protože to už všichni vědi, tak baterka vyndat nejde (nepočítám-li hloupé telefony). Nezbývá vám, než se prostě s tímhle smířit. A nejd jen o telefon, to je to nejmenší. Všimněte si jaké je pokrytí kamerama. Možná ještě nedokáží, jako v Číně, dohledat pohyb každého jednotlivce, ale daleko od toho nejsme. Co třeba televize s ovládáním gesty a hlasem připojená na internet. Opravdu věříte, že sbírají jen vrorky hlasu a gest "pro vylepšení programu" a že si to nechávají pro sebe. A bude hůř, od roku 2028 nebo tak nějak jsou povinné online monitorované měřice energií (vody, plynu, elektriky, tepla), takže příslušní lidé budou vědět takříkajíc o každém prdu. Co proti tomu je nějaký napíchnutý telefon.