Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno M. Outlook prichádzajúca pošta

Zdar ,riešim takú maličkosť M. Outlook, ide o prijímanie správ. Pošta chodí v poriadku ,ale fungovalo mi to tak,že pošta prišla aj ,keď bol outlook otvorený,teraz nie .Menil som tam konto.Musím ho zatvoriť a následne otvoriť, potom pošta príde.Neviem ,kde to nastaviť či v aktualizácii ,alebo v offline nastavení ,ale aj napriek tomu mi to nejde,skúšal som sa stým pohrať ,ale ,bez úspechu.

Záleží na tom, jaký máš nastavený interval v jakém to sahá na server.
Přinejmenším stačí obvykle změnit zobrazovanou složku a není třeba Outlook zavírat a znovu otevírat.
Možná je někde tlačítko "refresh"?