Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp s windows 10 - dotekový display

po dlouhé době opět všechny zdravím a chtěl bych vás požádat o radu
mám starší tablet hp stream 7. mám v něm os w10. jelikož mi v nastavení hlásilo, že je potřeba aktualizovat ovladače, udělal jsem to. od té doby mi nereaguje dotekový display. vše funguje, jak apky tak externí klávesnice a myš (přes b/t).
mohli byste mi moc prosím poradit, co je špatně nastavené nebo kde jsem udělal chybu?
díky moc za obětovaný čas a snahu
drutek

o.k. dík. našel jsem tam i další potřebné věci. jen bych měl k tomu displayi ještě dva poddotazy (kdyby někdo věděl co jsou v tom za fígle). po výměně baterie se mi ztratila ikona baterie a neobjevila se ani po restartu a jak jsem psal o té (ne)funkčnosti displaye, tak když jsem najel do biosu, tak tam dotykáč funguje upně normálně.
dík za další rady a zatím

drutek