Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modem k O2 internetu

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaký modem zvolit k O2 internetu, potřeboval bych asi nějaký silnější s větším rozsahem signálu, momentálně mám TP-LINK TD-W9960 a neustále se seká, neustále ho musím restartovat.. rozpočet mám 2500Kč.. 6000 kč za O2 Smart box se mi opravdu dávat nechce.. díky za odpovědi

co si představuješ pod "silnější"?
z toho modemu, typicky vraženého kamsi v bytě do rohu, nech jen funkci modem a vypni mu wifi - proč by se měl dsl krám zbytečně přehřívat.
ale to až potom, co za něj zapojíš druhý normální router a hlavně s rozumnějším umístěním v bytě, který už pokryje signálem.

minimem je tplink archer c6, nebo novější ax20.

vetsina dsl krabicek je modem-router.
ma to dsl vstup, za nim uz zbytek jako bezny router (nat, lan switch, wifi).
takovy kombajn byva min spolehlivy, taky z hlediska umisteni vysilace wifi neprakticky.

cili pouzit jen vstupni modemovou cast, vypnout zbytecne funkce (minimalne wifi).
za to zapojit druhy obycejny router, kter bude davat s lepsim umistenim v byte lepsi signal.