Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft store - jak stáhnout hru, která už není v prodeji?

Zdravím! Můžete mě prosím poradit, jak stáhnout před lety zakoupenou hru z Micr. Store, která již není v prodeji? Před časem jsem byl nucen přeinstalovat Windows a chtěl jsem si pak zpětně nainstalovat hru Forza Motorsport, ale tato již v nabídce není. Znamená to, že již mám smůlu, nebo ji lze někde ze Storu stáhnout? Myslel jsem, že ji nainstaluji z Knihovny, ale tam není. Děkuji za radu!

Změna předmětu, původně: Microsoft store - hra (host)

Tak přes ty objednávky jsem se ke hře na Storu dostal, kde je info, že "Tuto hru vlastníte", dále "Nainstalovat do" kde na další obr. je volba "Nainstalovat PC verzi pomocí X-box aplikace", dále pak "Spustit", ale to je vše, nic se neděje, vrátí se to na předchozí obrazovku.3-[