Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apple tv - ako to funguje?

Dobrý večer,mám apple tv na skúšku na týždeň zadarmo.Moc tomu nerozumiem ako to funguje.Uvediem príklad,serial Servant to mi ide bez problémov.Ale príklad keď si chcem pozrieť nejaký film napr. Avatar z roku 2009 je tam Kúpiť za....Požičať za....Pridať do nasledujúcich,film som pridal do nasledujúcich,ale aj tak ho neprehrám.Je to tým že mám skúšobné obdobie,alebo je to uplne jedno a niektoré filmy,serialy ak si ich budem chcieť pozrieť tak si ich budem musieť zapožičať,alebo kúpiť,ďakujem za info pekný večer

Změna předmětu, původně: Apple tv (host)

Tak som na to asi zhruba prišiel.Je jedno či mám apple tv na skúšku alebo zadara.Proste ak si predplatím apple tv+ tak získam obsah z apple originals.Ale ak si budem chcieť pozrieť napr.Avatara,Black Adam,Haryho poťera a ine musím si to zakúpiť alebo požičať.Takže ruším.