Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows nezobrazí ssd disk

Dobrý den,

Od včera se mi dvakrát objevila BSOD s kodem DPC VIOLATION WATCHDOG. Poprvé se počítač se chvíli restaroval a vše šlo. Podruhé se mi již neobjevil můj druhý ssd disk G. Ve správě disku neni vidět, ale v BIOSU zobrazený je. Nevíte co s tím?
Děkuji

Změna kategorie, původně: Software (host)

rezim spanku u stolaku nema moc smysl, vic skodi tomu ssd. zapnuti se ssd je rozumne rychle.

podezrivat jde cokoliv: vadne pripajeny slot, brouk na desce: pcie jde asi z procesoru, ne z chipsetu, je to jedno, stejne jde o vadu desky.