Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám zabezpečenou Wifi heslem?

Zdravím všechny. Mám pevný internet od Vodafonu a přes modem i Wifi. Poprvé k připojení k Wifi jsem musela zadat heslo jen na tabletu, teď nemusím - ani na notebooku, ani na mobilu (k nim jsem nemusela zadávat heslo ani poprvé). Stačí jen zmáčknout tlačítko "Wi-Fi - Připojit k síti Wi-Fi" a jsem připojená. Mám tu síť zabezpečenou heslem? Nemůže se někdo na mou Wifi připojovat? Jak to poznám? Poraďte mi, prosím. Děkuji.

nebo si na notebuku docasne povolit novy ucet a z nej se zkusit prihlasit.
anebo si stahnout a pustit program inssider, co na tu wifi rekne.
anebo se podivat do nastaveni routeru na wifi, jestli v zabezpeceni nepise cervene varovani.
ale ta (chybejici) ikona zamku je jasna.