Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení staršiho NTB s dokovací stanicí

Dobrý den,

Mám novou dokovací stanici ThinkPad Universal USB-C Dock. Kromě nového NTB Lenovo (propojeno s dokovací stanicí USB-C) máme i starší HP ProBook, který má jen USB. Jaký kabel a jak propojit s dokovací stanicí? Předem děkuji za info.

Thinkpad usb-c dock nebude fungovat s iným nb ako Thinkpad určitej série,pre usb-c docking station(aj pre iný typ thinkpad docking station) trebe do systému inštalovať ovládače ,ktoré sú pre komponenty integrované v tejto dockine a v thinkpadoch určitej modelovej rady,s ktorou je dockina použitelná,tá je univerzálna len v tom,že je použitelná s niekolkými modelovými sériami thinkpadov,nieje univerzálna v tom,že je použitelná s hocijakým notebookom....