Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy počítač - padání FPS/lagy v CS:GO

Zdravím , kupil som nový počitač asus (PC Intel Core i9 11900KF Rocket Lake 5.2 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3090 24 GB, RAM 32GB DDR4) a mám problém s padanim FPS/lagy (csgo na low settings ) na turbo mode a padanim pocitaca v performance mode . Ovladace uz som aktualizoval . Jedinú chybu čo som nasiel bolo The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. System kernel-power ID41 . vedel by niekto poradiť alebo reklamovať rovno . dakujem

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: Novy pocitac (host)

ta chyba jen dodatecne hlasi, ze to spadlo, protoze doslo k predcasne ztrate napajeni. to je celkem zbytecna informace u cca 95% padu.
lepsi info o pricine muze dat: nirsoft bsod viewer

spadlo to tehdy do modre, nebo do cerne obrazovky?

tos poridil s ovladaci od prodejce, nebo jsi system instaloval sam?

Nebuď zbytečně skromný. Teorii znáš a stejně Tě to jednou potká. Ať už budeš skládat nebo opravovat PC pro rodinu nebo známé :-) Na tom nejde snad nic pokazit, ačkoliv to vypadá složitě, nic na tom není. Snad žádná koncovka nepasuje jinam než má být. Navíc v manuálu je to posané jak pro žáky 1. stupňě ZŠ.
Jakmile poskládáš 1 nebo 2 PC klidně s pomocí manuálu, později ho už potřebovat ani nebudeš a pojedeš automaticky. Nejdůležitější je, aby dobře seděly distanční šroubky mezi bednou a deskou a byly na správném místě. To ale jednoduše poznáš podle otvorů v desce.

A úplně nejdůležítější je, aby bylo PC při prvním zapnutí v elektrice :-) Což se mně kdysi stalo, že jsem celé PC několikrát rozložil a složil a pořád to nešlo, nemohl jsem nikde najít chybu.
Ve finále jsem neměl v elektrice prodlužovačku...

Jak už psal "teoretik" L-Core, první "podezřelý" jsou RAMky, zejména pokud je deska Aušus. Další na řadě je zdroj, jehož značku a typ jsi úspěšně zatajil. Koupil sis totiž VELMI žravé komponenty, které vyžadují velmi kvalitní a "tvrdý" zdroj.