Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizujem PC zostavu

Zdravíčko,

poprosil by som Vás o skontrolovanie, prípadne iné rady na aktualizovanie mojej zostavy.

PC využívam prevažne na strih videa v 4K v Sony Vegas 17 + nejaké tie online hry, (COD MW2, TARKOV,...) kde potrebujem čo najviac FPS.

Posielam obrázok s mojou zostavou + mám 650W zdroj a bedňu myslím Zalman Z1 s presklenou L. bočnou stranou.

Chcel by som dokúpiť :
procesor - AMD Ryzen 9 5900X
základovú dosku - ASUS ROG STRIX B550-F GAMING
RAM - Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Renegade Black
monitor -27" ViewSonic VX2718-2KPC-MHD Gaming
Chladenie dúfam, že bude stačiť to čo mám teraz.

Cenovo okolo 1000€ bez DPH.

Ďakujem za kontrolu, či to bude spolu všetko fungovať na to čo potrebujem, prípadne keby ste mohli poradiť iné komponenty.

Díky moc

Dobrý to máš, ale když to používáš i pracovně a na video, nepořizoval bych vysloveně hráčský levný monitor, protože umí jen 6bit + FRC, takže barvy spíš pro kancelář a dejme tomu, že stačí i na FPS hry, ale jinak nic moc. Určitě bych doporučil vzít 8bit display.

Takže už ten PC máš nebo ho budeš komplet kupovat? Z dotazu jsem pochopil, že už ho máš. V první řadě bych tam přidal disky a grafickou kartu...
Monitor bych bral značku Dell, má určitě lepší barvy, ale protože ten ViewSonic neznám, tak je porovnávat nemůžu.

Nepíšeš značku zdroje. Ten PC je ale celkem dobrý. Šel bych raději cestou výměny grafiky za výkonnější. Tobě nestačí 64GB RAM? To se mně nezdá. Pokud potřebuješ více jader, tak mrkni na [url=https://www.k24.cz/product/703838/AMD_Ryzen_9_5950X_100_100000059WOF.html?product_code=P100100000059WOF]
To bych ale moc neřešil, ten stávající CPU je v pohodě. Spíš mrkni na grafické karty, tam se ten výkon projeví nejvíc.