Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení PC s Win10

Dobrý den,
Obnovil jsem PC s Win 10 do továrního nastavení, zaškrtl jsem odstranit veškeré aplikace i osobní soubory a přeinstalovat Windows. Na PC byly dva disky. SSD kde byl Windows a HDD. Počítač jsem následně prodal, ovšem vůbec jsem se nepodíval, jestli se vyčistily oba dva disky (předpokládal jsem, že ano), nevíte jestli se smaže z PC komplet vše? Nebo jestli se vyčistí pouze disk, kde je systém? Díky.

Nespravil si to úplne ideálne. Ak si tam mal uložené nejaké heslá niekde na disku v textovom súbore tak si tie heslá zmeň. Nič viac už spraviť nemôžeš. Ak si tam mal nejaké osobné data tak už nemá zmysel aby si to riešil. Ak budeš mať šťastie tak nový majiteľ to proste rovno vymaže. Je to niečo čo už neovplyvníš čiže nelám si s tým hlavu. Do budúcna ak budeš predávať HDD tak sprav 3x kompletný prepis(je to dosť veľká záťaž pre HDD, odporúčam robiť na 3x s prestávkami). V prípade SSD stačí formátovať a ja ich ešte príkazom clean dávam do neinicializovaného stavu.