Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převrácení selfie u mobilu

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat na radu. Fotoaparát mého telefonu mi nabízí možnost převrácení fotografií vyfocených předním fotoaparátem. Na základě toho bych se chtěl ve fotografování zkušenějších zeptat, zda je předním fotoaparátem lepší fotit zrcadlově, anebo klasicky (tak, jak by to vyfotil zadní fotoaparát). Děkuji všem za rady! :)

To převracení je dobré na to, když si pustíš nahrávání videa (nebo teda aspoň ten náhled), tak že to můžeš používat přímo jako zrcátko a nemusíš to převracet v hlavě - což se hodí. když si třeba upravuješ účes, nebo kreslíš knír na maškarní ...