Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RGB Sync

Zdravím ve spolek.
Mám tu trošku menší problémíček s RGB Synchronizací.
Chtěl bych si nastavit, aby mi celý PC (tedy co je RGB) reagovalo na Synchronizaci dle hudby, Duha, Vlna a tak dále..
Momentálně se ale potýkám s tím, že mi většina známých programů nedokáže synchronizovat veškeré RGB příslušenství.

SignalRGB - Nedokáže nastavit CPU Chladič (Nereaguje na odezvu programu) a RGB na GPU jede tak na 5FPS (není plynulé)
Mystic Light - Nalezne pouze GPU
Asus Aura Sync - Nalezne pouze MB

Teď jsem vyzkoušel OpenRGB..
Tam mi to najde vše, ale AIO RGB reaguje pouze na Static Sync a RGB GPU opět pouze na 5FPS.

Jediné co reaguje tak jak má je MB..

Sestava:
CPU: Intel Core I7-9700K
RAM: Corsair Vengeance 2x16GB 3200MHz
GPU: MSI RTX2080 Gaming X Trio 8GB
MB: Asus Prime Z390A
AIO: Corsair H100i Pro XT

Další HW:
Disky:
Apacer SSD 512GB
Samsung SSD 256GB
Seagate HDD 2TB

Riešil som teraz nedávno RGB pre RAM a nakoniec som si nechal poradiť. Dostal som výborný TIP na https://www.tvproducts.cz/cz/detail/led-osvetleni-na-wc-se-senzorem-pohybu-vpid48158

Budeš sa s tým babrať veľa času s neistým výsledkom. Keď už si chcel synchro pre všetky RGB tak to trebalo riešiť pri nákupe komponentov kde si treba vopred overiť že daný komponent ide ovládať napríklad cez SW dodaný k doske.

Jediné, co jsem kupoval do tohoto PC za komponent byla GPU.
Původní GPU byla Asus ROG Strix GTX1070 8GB.
Zbytek sestavy mám výměnou za PS5..

A neřeší to ani problém s GPU.. Ta je podporovaná všemi SW a i přes to jede plynule pouze přes Mystic Light..
Přes jiný SW je RGB zasekané (pouze proskakují barvy bez náznaku plynulosti).

Mám RTX 2070Super - MSI Gaming X a taky to pracuje pouze s Mystic Light. K tomu RGB G.Skill paměti a RGB ledku na základní desce ASUS F450 Gaming, která jde ovládat nejlépe z UEFI. Všechno reaguje na svůj SW relativně dobře. Pokud už to ale člověk dostane do nějakého kýženého stavu, restartem se zase veškeré nastavení rozpadne na prach. Věnoval jsem tomu několik večerů. Neúspěšně, takže od té doby si musím vystačit s defaultní duhou. :-)