Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KARTA není kompatibilní s directDraw....

Dobrý večer, mám novou grafiku ATi HD2400pro, ale při apuštění Age of Empires II mi vyskočí hláška, že pravděpodobně nemám grafiku kompatibilní s DirectDraw. Reinstalace ovladačů nepomohla. Nevíte, jestli to je možné, nebo co s tím je? Díky moc

Hláška zní: "Nelze spustit grafický systém. Pravděpodobně nemáte řadiče a videokartu kompatibilní s DrectDraw." Hláška je to ze systému, pouze problikne černé okno prostředí DirectDraw a zase to spadne. Jedná se o WinXP, DX9.0c. Jinak žádný konflikt.