Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením diagnostického kabelu přes USB

Dobrý den.
Zakoupil jsem diagnostický kabel pro načítání osobních automobilů ale mám problém jej nainstalovat do počítače. Po vložení do USB se ozve zvukový signál že zařízení je připojeno a měl by se automaticky nainstalovat, což se nestalo. Potřebuji jej nainstalovat kvůli přiřazení ovladačů ke správnému fungování.
Na druhém počítači se instalace rozběhla při prvním zastrčení. Po odinstalování a druhém zastrčení už ne. Oba používáme Windows 10 který by měl být kompatibilní.
Děkuji za případné rady

Takhle funguje instalace ovladače na některých tiskárnách HP. Po prvním zastrčení se v Exploreru objeví virtuální instalační CD a proběhne instalace. Pro jakoukoliv další instalaci bych zkopíroval obsah onoho CD, pokud je to podobné. Pro opakovanou instalci bude nutné vymazat z registrů záznam, že instalace už proběhla. Hledej podle jména onoho kabelu/softwaru.

Velmi obecný dotaz....

Někdy je potřeba nejdřív nainstalovat ovladač a pak připojit zařízení. Nepíšeš verzi USB, jestli jsi zkoušel jiné porty, .... Pokud první detekce fungovala a teď ne, odeber zařízení ve Správci zařízení.

Ne.. Zapojil jsem do svého notebooku kde by se automaticky po zapojení měl kabel nainstalovat.. Nestalo se.. Zapojil jsem do druhého notebooku kde hned došlo k instalaci.. Po odinstalování a opětovném pokusu se už tak nestalo.. Zkusil jsem ještě třetí notebook a tam se též nic nestalo.. Vždy po zapojení přes jakýkoliv USB port se ozve zvukový signál.. Ale ani na jednom se nespustí instalace.. Ve správě systému se v portech objeví ale ne pod zkratkou KKL která je přiřazená k tomuto kabelu když je nainstalován.. Jen se objeví jako použity port.. Ve skrytých též nic není..

Ty jo, tak to fakt nevím. Zkus mrkout třeba na http://www.motordiag.cz/info/download jestli tam nebudou ovladače. Nebo potom přímo na stránky výrobce a tam zadat správně OS a typ. Víc Ti bohužel nedokážu poradit. Jestli to nepomůže, tak to reklamuj. Chyby se stávají. Pokud to ale na jednom PC fungovalo a po odpojení a opětovném připojení už ne, tak netuším, kde je problém. Sice to není velká částka, ale i tak bych to reklamoval nebo napsal přímo výrobci, jestli nemají nějaký tip, kde je chyba. Ten výrobek neznám, nikdy jsem ho nepoužíval, takže to je tak jediné, co k tomu můžu říct.