Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC sestavy rok 2017-19

Dobrý den
Chtěl bych poprosit o nacenění pc sestavy.
CPU: ryzen 3800x (zaruka 4 mesice)
GPU: Asus rog strix OC 1080ti
MB: Asus rog strix X570-E (taky)
RAM: G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600 CL16( na ramky je jeste zaruka 2 roky a 4 mesice)
2xSSD Samsung 500GB a adata 125GB a 2TB WD HDD
Vodní chladic :NZXT Kraken X63
Bedna: NZXT S340
Zdroj: seasonic Focus gold 650w
Můj hrubý odhad by byl asi kolem 15-25k něco mezi ?
Děkuji předem

Prodaval jsem teď 3700x, 16gb, 1tb nvme lepší,3060 12, skříň zallmad. Většina věcí s rok , rok a.pul.zarukou. 17000 a byl sem rád. Priznejme si, že aktuálně za 22 to máš nové (vodník kupující neřeší)

Otázka jestli toho vodníka nevyndat a nepřidat zvlášť.
U 19000 máš na bazoši i nové sestavy...

Já tom vidím za 15 bez vodníka. 17s.

jojo plánuju to prodávat bez vodníka nechám si ho na budoucí procak je kompatibilní s am5 takže ho dám tam má ještě 4-5 let záruku. To samé mám vtom i jeden nvme a stim udělám totéž. Ale krovy buď se to prodá za 19 nebo za 15 furt lepší než nic.