Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ntb vypína displej dřív než je nastaveno

zdravím,
windows 10, HP Pavilion x360 15-er0004nc

ve windowsu mám nastaveno 10 minut, ale displej zčerná (musim na něco zmáčknout nebo hejbnout myší a rozsvítí se) asi tak nevim po 3-4 minutách, čím to je? (jak při napajení tak při baterce mám 10 minut nastaveno) koukal jsem ješte do hp support asistentu programu a nevidim tam nikde nastavení tohodle takze a nic jiného co by to dělalo bych tam neměl být.

dík

Řešení:

dík, jsem kokos zapomněl jsem že je nastavení na sporic obrazovky a tam to bylo nastavený na vypnutí displeje (nebo spíš zčernání) na 3 minuty

Některé počítače měly nastavení screensaveru i v BIOSu (nebo nově v EFI) - takže ještě asi kouknout tam, jestli tam něco není.
(Jinak tu teorii jde ověřit tím, že ve Windowsech tam dáš nějaký "šetřič" jako průlet hvězdokupou, trubky nebo jiný nesmysl a vypneš něco jako "blank screen" - když to po chvíli zhasne místo malování, tak ti to zhasíná něco jiného než win - čili ten BIOS /nebo přímo monitor?))