Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvr nerozbehne hdd

Ahoj,
Prosim kde moze byt chyba v nvrku neznamej znacky ak nevie rozbehnut hdd? Len akoby ho chcelo roztocit, potom v nom pukne a stale dokola. Pri napajani hdd z pc pekne hdd funguje a uklada zaznam z kamier podla nastaveni.. je v tom nvr nieco co sa da opravit/vymenit? Alebo ho treba hodit do kosa a kupit nove? Pripadne pouzit napajanie z nejakeho externeho hdd ktory take ma? Ďakujem za pomoc

V prvom dotaze bola odpoved ze ten predlzovaci kabel bol sunt. Kupil som novy a islo to. Druhy...
A iny hdd som skusal a tiez nesiel prislo mi to zbytocne pisat kedze v hdd chyba nie lebo som pisal ze pri napajani (stavy) z pc hdd pekne fungoval..
Vyriesim to kupenim boxu na externe hdd co ma vlastne napajanie, tento rozoberiem a do nvr len vyvrtam dierku pre napajanie z toho externeho boxu.