Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera tenda-ic7 - nočný režim

ahoj,

mate niekto skusenosti s touto kamerou a viditelnostou v noci? Je to relativna novinka a vyrobca neuvadza ziadnu citlivost.
tenda-ic7-prs-4-poe-conch-security-camera-4mp

Povodne som mal vyhliadnutu tuto:
678-hikvision-ds-2cd1343g0-i-4mp-28mmir-30m.html

Ta tenda stoji ale menej ako polovicu, tak uvazujem, ci by to nebola lepsia volba. Bude to pre rodinu, takze nechcem im dat nieco nezname...

Nic "Tenda" nebrat. Jako - už HikVision je levný až příliš, na to co umí - ale funguje celkem slušně. Kolik a jakých backdoorů má netuším, ale zamyslel bych se i nad tím a přemýšlel kam takovou kameru dát, a jestli bude vadit že se možná bude dívat i někdo nezvaný. Že takové něco bude u Tendy nepochybuju vůbec, před pár lety měli solidně zasviněné i domácí wifi routery.