Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malware bytes neprojizdi cely pc?

Zdravím, vzdy kdyz jsem zkoušel tento antivir tak byla kontrola za chvili hotova a v nastavení jsem nikde nenasel test celeho disku, to nejde? A doporucite pokud nejaky, nejaky antivir na w10 cim projit vse?

1) ktery malwarebytes? delaji jich vic.

2) antiviry mivaji pro beznou kontrolu nastaveny quick scan: pamet, bootloader disku, spousteci mista, adresar windows.
celkem to staci, nema cenu pokazde uchylne skenovat cely disk. samozrejme muzes rypat v nastaveni, noda je pakarna. ale kdyz mas konkretni podezreni, je jednoduche na pravy mys spustit sken vybraneho souboru/adresare.

3) viry se davno nesiri jen preskakovanim nakazenych .exe souboru z jednoho pc na druhy jak bacil.
- prevazuje bud sitovy utok na nezaplatovanou sluzbu, to resi kriticke aktualizace
- anebo nejcasteji jako scripty/xml rozsireni pro prohlizece, to lepe resi antispyware, od malwarebytes se jmenuje adwcleaner

Pokud myslíš od Malwarebytes.com, např verze 3.5.1, samozřejmě skenuje celý souborový systém, paměti, registry atd. a celý průběh a co se právě dělá je zobrazen na kontrolním panelu.
Co, kdy a jak jde nastavit v nastavení nebo u jednotlivých skenů