Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prezentace z fotek a videí

Zdravím,

prosím o tip na nějaký program, ve kterém bych mohl vytvářet prezentace s ručním spouštěním (klikátkem) fotek, ale i videí s kvalitním obrazem i zvukem. Power Point nemám a pokud není nějaký volně dostupný, tak alespoň nějaký levný program bez dalších funkcí, které bych nepotřeboval.

Díky

Super, díky.
Jen mám problém při vložení videa, že se mi zobrazuje při prezentaci zvětšené (přiblížené jak pod lupou), takže část obrazu chybí a tím je pak i špatný obraz. Hledal jsem nějaké nastavení videa, ale nějaké přizpůsobení videa tam nevidím.
Video je v pořádku, zkoušel jsem i různé formáty mp4, wmv, mpeg, avi.