Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook hacknuty učet

Dneska sem napsal na Facebooku komentař a zachvili sem měl změněne heslo na Facebooku i emailu to mi řekněte jak to heslo jako uhodnul když to byl název vesnice

Asi nic programovat nebudeš, že ne?
Změna kategorie, původně: Programování (host)

Třeba máš v v PC nějaký keylogger nebo jinou havěť, těžko říct. Řešil bych to přímo s podporou FB. Budou chtít znát detaily od kdy máš účet založený, možná i původní heslo, email a jiné podrobnosti... Jen nečekej od FB moc rychlé reakce, mně to kdysi dávno trvalo snad měsíc, než se někdo z jejich podpory ozval.