Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořád svítí zelená kontrolka na modemu

Dobrý den, potřebovala bych radu jestli u mě není něco v nepořádku. Internet. Používám LTE od O2 a mám modem Huawei E5180s. Diody na portu mi vždy blikaly. Tak jak to znáte. Od nějaké doby mi však žlutá bliká ale zelená svítí neustále. Neproblikne, vůbec nic. Jen pořád neustále svítí. Je tady něco špatně? Děkuji.
Změna předmětu, původně: Pořád svítí zelená kontrolka. (host)

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Tak jsem chtěla nainstalovat ty programy co jste mi doporučili. Nejde to. Chci instalovat MBam, instalace se rozběhne ale vyskočí mi chybová hláška, že v instalaci nelze pokračovat protože nemám připojení k internetu. Nechápu to protože vidím, že jsem připojená a na internet normálně můžu. Nevím jak to nainstalovat. Poradíte?

Nepoužívám žádný antivir. Teda ano, mám ten Defender co je součástí Windows. Ten inetcpl tak tam mám , že se vše zjišťuje automaticky. Vidím to asi na přeinstalaci systému protože najednou, dnes, se mi eset normálně připojil na net. Ale ta zelená kontrolka mí svítí neustále a v kuse. Ptala jsem se na to protože se to takto nechovalo.

aha, viz historie výš: něco jde nainstalovat, něco ne.
proxy nastavená není, ale některé sw prý nevidí na net.
tip na změnu dns tu padnul.
lidi už 20 let zkouší nesmyslně instalovat při problémech antivir, ten obvykle nenajde nic. nevím, jestli proběhl test nějakým antispywarem: zatím bych třeba ten adwcleaner nevylučoval.