Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záseky ve hře

Dobrý den, mám menší problém při hraní her např Dota 2. FPS mi jede stabilně na 180, ale hra má sem tam takové záškuby. pak se obraz zrychlí, jakoby dohnal video co se neukázalo a zase jede normálně.

Computer model: Micro-Star International Co., Ltd. GE66 Raider 10UH
Operating system: Microsoft Windows 10 Pro (10.0, Build 19044)
Processor: Intel(R) Core(TM) i9-10980HK CPU @ 2.40GHz 8/16
Motherboard: Micro-Star International Co., Ltd. MS-1542
RAM: 32 GB
Hard disk: SAMSUNG MZVLB2T0HMLB-00000 (1,9 TB/Fixed hard disk media)
Graphics card1: NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU (16 GB)
Graphics card2: Intel(R) UHD Graphics (1 GB)
Monitor: AU Optronics AUO328E (1920x1080 / 15,3 Inch)

NVIDIA GeForce RTX 3080

bez nutného 230w adaptéru to váží 2.4kg - takový krám se dá přenášet a uchladit v 15" těle ntb? chtěl jsem se zeptat, jak jsi s ním spokojen ... ale to bys tu neměl dotaz.

nech běžet na druhém dipleji správce úloh, nebo ještě lépe ms process explorer a sleduj, čemu ty záškuby odpovídají.
já třeba pochybuju o reálném přínosu hyperthreadingu u cpu, asi bych to zkusil v biosu vypnout.
když chceš mít stabilní vysoké fps, měl bys mít čistý systém bez odpadu běžího na pozadí - máš? viz: ms autoruns