Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extrémne ortravný Aliexpress

Zdar,chcem sa spýtať,ako mám zablokovať tých šikmookých magorov,ktorý mi v jednom kuse posielajú ten jejich mailový spam.Podotýkam ,že na svojom účte nemám povolené odosielanie reklám a podobných sr... Nemá to konca kraja bola doba ,kedy mi to chodilo denno denne.Blokoval som to v mobile v PC priamo na servery,ale ,bez úspech.Mne sa zdá ,že majú nejaký generátor mailov,ktorému vždy priradia ,len iné číslo a tak obídu blokovanie,ale nechápem ,keď nemám povolené odosielanie reklám,ako to môže chodiť.Neviete ,ako tých bláznov bloknúť?Pozrite si to kvantum bloknutých adries:

Niekedy som mal aj aplikáciu v mobile Aliexpress,keď ,že cez rozhranie PC som nemal nič povolené ostávala možnosť ,že v tej apke ,ktorú som už dávno nemal som to mohol mať povolené,ale hovoril som si ,že to nastavenie v PC sa musí predsa prejaviť aj v nej a naopak.Tak som to skúsil nainštalovať a pozrieť sa do nastavení a mal som tam povolené oznámenia.Snáď to nebolo ,len základné nastavenie aplikácie ,tak som odinštaloval a znova nainštaloval a je to úvodné nastavenie,opäť to bolo všetko povolené.Otázka znie či po odinštalovaní apky sa to neprepne do povolenia oznámení,neviem.