Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazování ikon sdílených složek na vzdáleném PC

Používám ke změně ikon složek soubor desktop.ini ve kterém je příkaz na zobrazení. Ikona k tomuto souboru je v dané složce (příkaz : [.ShellClassInfo]
IconFile=foto.ico IconIndex=0 způsobí se načte ikona s názvem foto k dané složce ) Ovšem při sdílení v prostředí Windoews 11 k tomuto zobrazení nedochází a složky se mi zobrazí v základním žlutém provedení . Patrně bude něco (nevím co a chci to zjistit ) ve W11 zakázáno protože když se na stejnou složku při sdílení podívám z prostředí W7 nebo W8.1 tak se mi zobrazí k dané složce ikona s názvem fotosprávně
Nevěděl by někdo co s tím Děkuji

SUPER to bylo přesně ono ! Díky moc !!!! :)) :))

Jinak přesně asi takto :
win + r >> gpedit.msc
editor místních zásad skupin > konfigurace počítače > šablony pro správu > součásti systému windows > průzkumník souborů > povolit použití vzdálených cest v ikonách zástupců souborů > (nastaveno na ) povoleno