Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velky ping pri surfovani pres Firefox

Dobrý den,
při surfování přes firefox zejména po otevření více oken naroste ping až do výpadku netu. Po určité době 30 s a více se ping vrátí do normálu a jde surfovat.
Zkoušel jsem jestě Edge prohlížeč a ten funguje v pořádku. Přes virtualizaci jsem spustil v okně čistý Window 10 a problém je stejný. Připojení PC je anténa na střeše - utp kabel do PC.

Kde může být problém?

Tak nakonec je problém i s prohlížečem Edge.
Ještě jeden poznatek. Ping naroste až do přerušení spojení, pak počkám cca 30 s, ping je v normálu. Když pak zase spustím FF nebo Edge moc ,,brzo" cca do 15 s, tak hned vyletí ping. Když počkám dostačně dlouho, ping je v normálu.
Musí se jakoby vyresetovat ,,špatný nastaveni - přetížení"