Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teploty v pc

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať či je v poriadku ak je AMD Radeon R7 Graphics Load GPU core 0% ked je AMD Radeon R9 A375 GPU Load core 99%, vobec tomu nechápem a v oblasti pc som trochu stratený, ďakujem za každu odpoveď.

screenshot: https://ctrlv.sk/U053

Máš tam dvě grafické karty. Jednu dedikovanou a jednu integrovanou v CPU. Běžně se používá jenom jedna z nich, typicky dedikovaná pro náročnější činnosti jako je hraní her a integrovaná pro ty ostatní. Pokud to měříš např. při hraní her, tak je tenhle stav naprosto normální.