Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrat k bodu obnovenia

Počítač začal po Up datoch točiť kolečko.
RAM 32 Gb, voľných 27Gb. Voľná oamäť 700 Gb.
Podľa rady som nastavil bod návratu. Čiastočne sa to podarilo...napísalo neúspech, ale očividne sa odinštalivali všetky veci k bodu návratu.
Potom som chcel nainštalovať Updaty pre PC a Windows 10.
Neukazuje mi ani možnosť kontroly Up datov na obvyklom mieste.
Predpokladám, že sa pri návrate poškodil windows.

Winous sa neoškoil on je už ošoeny. Máš dosť voľnej oamäte. Podľa mňa je možnosť že nesprávne prisudzuješ winu na stranu WU. Nemáš v systéme nejakú škodnú? Winous nie je dokonalý ale zase až tak často sa nestáva aby po WU to odrovnalo celý sysém. PS: takto nejako prekladal google prekladač pred 10 rokmi. Neviem či je teraz moderné písať text s preklepom v každom riadku alebo snáď až neznalosť skloňovania.