Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem videosoubor na web

Chtěl bych se zeptat někohu kdo má v tomto zkušenosti : Vytvořil jsem si svoje vlastní video (MPEG) které má 1.6 GB na 40 minut přehrávání, chci to dát na web ale všude co jsem to zkoušel (cz.youtube.com,Zkoukni to.cz,Stream.cz)mi to nejde (všude je to nějak časově a nebo velikostí omezeno -max. 10 mim a 100 MB atd). Mám nějakou možnost? Asi jedině na Rapidshare,Edisk a nebo ulozto.cz? Díky moc.

1,6GB chceš cpát na web? No to by z tebe měli radost. Ulož to video do nějakého komprimovaného formátu s nízkým bitrate a vysokou kompresí. Nebo to budeš muset razantně sestříhat. 1,6GB kvůli tobě určitě nikdo stahovat nebude.