Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NZXT X73 - nejde měnit osvětlení

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat ohledně NZXT Kraken X73. Celou dobu mi šlo měnit na něm osvetlení a dneska zapnu PC a jen se točí bíle a v aplikaci NZXT Cam to ukazuje, že nemám žádné zařízení NZXT. Nevíte někdo co stím? Že by se asi sama aktualizovala aplikace a už to blbne?

Děkuji

Změna hloupého předmětu, původně: NZXT X73 (host)

Mam NZXT X63, takze nevim zda ti to pomuze nestalo se mi nic podobne ale zkusil si to preinstalovat? Me treba bile to sviti jen tehda kdy je treba aktulizace win ale jakmile se zapne nzxt cam tak se mi to zbarvi jak to mam tak zkus.