Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - nevidí mikrofon ze sluchátek (s jackem)

Mám mikrofon se sluchátkama s jedním jackem.
Dva mobilní telefony ten mikrofon najdou a umí používat, počítač s Windows 10 je umí najít, ale Windows 11 ne.

Ve správci zařízení se prostě po zapojení neobjeví External mic realtec (R) audio.

Přeinstalovali byste ovladač? Nebo jak byste to řešili

Aha, nenapadlo mě, že to musím zmínit, ale ta díra je na sluchátka s mikrofonem...

Takže nikdo neví?

Nevidí to žádnej mikrofon, co do té díry vrazíte (se sluchátkama, který ale jedou)