Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google prekladac a okamzity preklad na tabletu

Dobry den. Mam sice uz starsi tablet Samsung,ale dlouha leta jsem na nem pouzival aplikaci Google Translator hlavne kvuli funkci ,,okamzity preklad kamerou",ktery je pro me nezbytny pri hrani her v anglicke lokalizaci. Nedavno jsem vsak vyuzil moznosti update a tato moznost prekladu zmizela.. Jsem s toho hrozne zklamany a uz nevim na koho se mam obratit,aby mi s resenim tohoto problemu pomohl..Aktualizace prinesla do translatoru Google Lens,a uz nic nefunguje jako predtim..:-( Je to starsim typem tabletu?Je moznost Google Lens z tabletu odinstalovat? Ja moc dekuji a budu se tesit na pripadnou odpoved.:-) Hezky den Jirka

Ahoj. Ono prave na tabletu aplikace Google prekladac uz obsahuje Google Lens. Pri hledani informaci proc mi najednou prestal fungovat okamzity preklad kamerou,jsem nasel par pripominek lidi,kterym to taky prestalo fungovat..,ale nikde zadna odpoved,nebo reseni. Pri hrani her v angline jsem postavil tablet proti monitoru,zapnul prekladac a mel jsem to pekne v cestine ihned. Ted musim nastavit fotoaparat,zapauzovat hru,poridit snimek,navolit preklad,odkliknout smazani snimku,odpauzovat hru atd atd...Mam rad jrpg,a u toho byl Google prekladac genialni pomocnik,a nejen kvuli anglictine,kterou jakztakz davam,ale mam hry i v japonstine,korejstine.. Uz nevim co s tim..:-(