Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr chytrých hodinek

Zdravím.
Co byste doporučili za chytré hodinky, dle mých požadavků:
- Dlouhá výdrž na nabití, alespoň týden.
- Aby displej zobrazoval čas a jiné údaje stále (přes noc může být displej vypnutý). Tím se s ohledem na tu výdrž zřejmě vylučují hodinky s OLED disolejem.
- Aby mi zobrazovaly notifikace z telefonu (vibracemi a nějakým pípnutím).
- Aby s nimi šlo platit.
- Volání přes hodinky nepotřebuji.
- Pokud možno kulatý tvar hodinek.
- Nepotřebuji sportovní funkce, měření srdce atd. (ale nechci náramek).

Dle požadavků koukám na nějaké hodinky Garmin s LCD MIP displejem (ty sportovní fukce můžu povypínat předpokládám). Pokud nějaký další výrobce vyrábí hodinky s podobnými parametry?
Pokud je to důležité, telefon mám ajfona.
Díky.

Aby s nimi šlo platit.

Ja nikdy nechápem ľudí, čo si lámu ruku aby mohli zaplatiť hodinkami, a divne natáčať k čítačke kariet (a už vôbec nie volať a prikladať si to k uchu)... ak myslíš "skutočne" "chytré" hodinky, tak rovno ti poviem že je to nezmysel. Zaplatíš veľa a vo výsledku dostaneš takmer nič. Všetko čo zvládajú hodinky zvládne i smartfón, až na tie merania pulzu a pod. Inak slabá výdrž batérie atď sú bežné problémy takých hodiniek... ak myslíš "polochytré" hodinky, tak tam aspoň nevyhodíš stovky € ale len nejakých pár desiatok. Ak ale už si tvrdohlavo rozhodnutý, tak tie nejaké Garmin môžu byť.