Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za síťovou kartu

Zdravím,
mladej má v PC síťovou kartu Atheros Model AR5B125. Nevím, jestli z důvodu špatné antény nebo adaptéru, kdy skáče síla WiFi signálu, jako by ji něco rušilo, při zahýbání s kabelem antény signál vyskočí. Drží se, ale nevydrží.... Tak bych chtěl adaptér i anténu vyměnit. Poradil by mi někdo jen takhle podle původního typu? Případně mám dodat vícero informací?

Díky moc.

Síťová karta není sestava.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

rozumím tomu dobře, že mladej, kterému tak záleží na kvalitě signálu (nepřerušovaný stabilní tok s nízkým pingem) je tak ehm neinformovaný (původní výraz radši "cenzoruju"), že si svůj kutloch místo kabelu připojil na wifi?
no co mu poradit: snad nějaké čípky?