Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa GRaf.karty

Dobry den chcel by som vas poprosit o radu pri vybere gpu pre tuto mb

https://www.msi.com/Motherboard/G31TMP21/Specification

nesom si isty v tom ze ci tato doska aj ked ma slot pci ex ci tam osadim moderne graficke karty s oznacenim ddr5 alebo je tu dolezity len ten slot pciex

zdroj,cpu a ostatne komponenty su na kartu pripravene poradil mi to jeden technik ale tento krok som chcel vysksuat sam a dozvediet sa daco ohladom toho podla coho vybrat graficku kartu aby sa dala osadit a dalej uz
ci je zdroj dost silny a ci jednoducho bude spravne fungovat ,operacny system mam zakupeny nieje warezacky ale ejdna sa tu o win xp prof.
Poradili by ste mi prosim vas ako a preco vzbrat kartu pre tuto dosku ? daju za este zakupiut aleob len bazar ?

pozeral som si napr. tieto dve :

https://www.furbify.sk/graficka-karta-nvidia-geforce-gt-730-lp-2030281?gclid=CjwKCAiAuOieBhAIEiwAgjCvclsdYzZiBiRBd8gd9Qz0t4MiYreFCv6fLDmcuLTmjCkdlLCeCW8hehoCSHYQAvD_BwE

https://www.furbify.sk/graficka-karta-nvidia-quadro-410-lp-2030138?gclid=CjwKCAiAuOieBhAIEiwAgjCvctdgwNqL6d9igfvSZhbMQ0JtSp-vK1F5gpTxWq4zxVkz5DwxYRfwhBoCHSIQAvD_BwE

Ty grafiky cos našel mají naprosto.mizerny výkon. Hodí se když procesor nemá grafiku nebo deska nemá správný výstup.

Pokud s tím máš nějaké cíle jako hrát hry je potřeba vyměnit vnitřek. Desku,CPU,ram to je cca 6500. Pak by se dalo uvažovat o procesoru s grafikou 4600g / 5600g celkově by to pak mělo vyšší výkon než to cos.nasel.