Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční grafická karta

Zdravím všechny.

Včera jsem si pořídil PC. Pán prodával bez graf. karty. Po spuštění PC vše funguje jak má. Akorát mi to nebere mou graf.kartu. Pc se zapne, ale obraz nenaskočí. Vzal jsem kartu ze stareho PC a na te PC funguje. Karta co mi nejde je nová, nepoužitá. Karta nemá přídavny zdroj, ano je dobre zapojena. Kabel na propojení s monitorem je nový. Tudíž zde problem neni.

PC: PC Intel Core i5 4jádra, Deska MSI P55, RAM 2x8 DDR3, Zdroj Zalman 600w, Disc SSD 275 GB Crucial + 500GB Sata WD

Nefunkční graf.karta: Sapphire AMD HD7750 1G GDDR5 PCI-E HDMI / DVI-I / DP

Funkční karta: NVIDIA QUADRO NVS 290

Prosím nějakou radu ? :-))

No, ted jsem prave zjistil, ze ta nova v tom starem take nefunguje. PC pouze pípá. Ale ten je opravdu tragickej ten PC. Nevim zda to vubec utahne zdroj a navíc je to ta menší verze PC. Ano použil jsem stejný kabel. Kabely mám 3 každý jsem zkusil.