Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak uložit soubor v tabletu?

Zdravím všechny. Potřebuji opravit text v dokumentu (WordPad) a uložit ho na stejné místo. Když ho chci uložit, tak mi to nabídne Uložit soubor do - Disk Google nebo do -Zařízení. Jiná možnost se nenabízí. Ale já ten opravený soubor potřebuji dostat zpět na své místo, do Složky, ve které byl... Poradíte mi, prosím, jak na to? Díky. Tablet Lenovo Yoga, Android 12

Já tahle měl v nějaké placce kdysi SD kartu, na kterou jsem všechno ukládal - a přenášení souborů jsem jednoduše řešil vytažením SD karty, vložení přez USB adaptér do PC, přenos souborů po libosti v klasickém panelovém kommanderu, odpojení a vložení SD karty zpět do placky.

Teď ti to asi nepomůže, ale možná pro příště?

Ne. Zvolím ZAŘÍZENÍ a dám ULOŽIT. A uloží se mi to do složky STAHOVÁNÍ. klepnu na soubor prstem a objeví se mi nabídka PŘELOŽIT, VYJMOUT, KOPÍROVAT, VLOŽIT, SDÍLET. A já nevím, jak dál. Jak dostat ten opravený dokument do původní složky, nebo jak ten původní dokument přepsat...

Osobne práca s FS v (najmä starších) Androidoch považujem za bolesť, a často mi príde že je jednoduchšie pripojiť zariadenie k počítaču skrz USB, a presunúť súbor na počítači. Ostatne vyjmou a potom vloziť v novej slozke, prípadne kopárovať do novej zložky a následne zmazať zo zložky stahování, by malo fungovať tiež.