Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova vybraných adresářů z TimeMachine

Ahoj, měl bych tři dotazy.

Mám externí disk na kterém vytváří TimeMachine pravidelně zálohy. Když se podívám přes Finder na externí disk, vidím adresáře snázvy

atd..

1) Když dám zjistit velikost těchto adresářů, má každý adresář +/- velikost 300GB. Jak je to možné, když mám velikost externího disku jen 500GB?
2) Můžu ve Finderu jednoduše označit třeba nejnovější adresář a zkopírovat ho bez ztráty dat na jiný disk?
3) Pokud můžu, budou soubory celé nebo zkopíruji jen nějaké souborové přírustky?

Děkuji za informaci

z time machine môžeš skopírovat jednotlivé zálohy ,aj jednotlivé súbory z jednotlivej zálohy na iné disky,time machine nič nešifruje,len zálohuje súbory podla nastavenia programu,čo,kedy,kam,ako často zálohuje sa nastavuje v nastaveniach programu ....finder neukazuje skutočnú velkosť jednotlivých očíslovaných záloh,len predpokladanú vyhradenú velkosť zálohy podla nastavení time machine a až v zátvorke ukazuje približne zabraný priestor už vytvorených záloh na disku,ktorý je priradený pod time machine....