Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Tohle už bych nechal tak jak je, a pořídil nový PC. Nepišeš jaký máš disk, pokud nějaké solidní SSD, dalo by se použít, v nouzi by se dal použít i zdroj, solidní značka ale asi taky už toho má dost za sebou. Možná i PC skříň, kterou nezmiňuješ.