Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vysoký memory leak na poradne

Už nejaký ten týždeň sledujem že na poradne je vysoký memory leak, a ak cca 10 minút klikám a prechádzam vláknami a nerobím priamo plný reload, tak postupne dôjde až ku SIGKILL tabu v prehliadači. Tiež pozerám v dev tools že heap, halda aj stack rastú časom aj po každom kliknutí (to výrazne viac), a poradna dokáže zobrať aj ~5GB pamäte. Neviem ale detailnejšie profilovať pamäť, keďže pri profilovaní stránka failne s daným SIGKILL.

desiatky MB možno ak nepoužívaš chromium based prehliadač alebo máš vypnutú izoláciu procesov prehliadača... inak i prázdny tab zobere 2 stovky MB, keďže to vytvára novú inštanciu JS kontajnera. Ostatne už náznak že to po kliknutí sa zvýši je indikujúci problém