Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač bootuje pořád dokola do Windows 10 instalace

Dobrý den, můj PC bootuje pořád dokola do Windows 10 instalace. Výběru, že chci instalovat Windows na nový SSD disk, instalace proběhne úspěšně, vyskočí hláška, že se bude restartovat PC. Avšak opět znovu vyskočí instalace Windows. Zkoušel jsem vytahovat flashku přímo v tom čase, kdy se chystá restart, to nepomohlo. Navíc Windows se instaluje nyní již bez flashky, nemám ji ani připojenou a už se mi automaticky otevírá znovu dokola instalačka. Na disk opravdu něco nainstalovalo, ukazuje mi to, že má pár gb zaplněných. Dále jsem zkoušel po dokončení instalace mačkat f11 a dostat do bootovacího menu a tam vybrat, ten disk, na který se mi instaluje Windows, avšak poté vyhodí chybu, ať zvolím správne bootovací zařízení. Prosím o pomoc, nevím si absolutně řady.

Takže všechny ty Windows 10 jsem si označil podle abecedy, a jednotlivě vyzkoušel. Poté jsem našel ten spravnej, ty invalidní byly automaticky smazany, opět nechápu, co se stalo, ale nyní jsem se dostal do nově nainstalovaného Windowsu 10. Tahle instalace Windows byla naprostý vtip a nepřeju to nikomu zažít.