Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade GPU

Čus, přemýšlím na upgradem GPU, ale obávám se, že můj procesor to v některých případech bude hodně brzdit, tak chci od vás poradit jaká GPU by byla pořádnej upgrade k mému procesoru

GPU : MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC
CPU : i5-9400f

ten kalkulátor čo si sem dal neni úplne presny...Zo srandy som si tam dal svoju zostavu a vyhodilo mi že moja GPU má využitie na 80% a procesor 100%. A to je blbosť lebo pri každej hre má grafická karta zaťaženie na 99% a procesor mi ide max na 60% preto viem že tento kalkulátor je nepresný