Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční znaky na klávesnici

dobrý den,

řeším problém. Dělal se update windows a od té doby mi na notebooku nefungují zkratky. Třeba nedokážu udělat obrácenou závorku, když držím shift, vždycky jen ). Nedokážu udělat procenta, taky se místo toho ukáže něco jiného a ani velká písmena když držím shift.
zdá se jako by shift nefungoval, ale není to možné. ani levý ani pravý. Nějaké typy jak třeba udělat restart klávesnice či tak něco. Děkuji.

1. Píše se "tipy"
2. Píše se typ/značka notebooku
3. Externí klávesnici jste zkoušel?
4. Pokud máte Windows 10/11, pak: stiskněte Start - napište OSK - odentrujte. Zobrazí se klávesnice na obrazovce. Svítí tam nějaká klávesa jako aktivní?