Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení grafických hodnot

Ahoj, prosím, chtěla bych pomoci s nastavením, popřípadě menší vysvětlení.
V přiložených screenu mám všechny informace. Jedná se mi o to, že i když ve hře nastavím ultra, tak mi nepřipadá, že by hra měla nějaký progres a lepe vypadala.
Nerozumím, kde co mám nastavit. V nastavení NVIDEA mám "ovládací panel NVIDEA" a pak mám další aplikaci "NVIDIA GEforce experience"

Notebook je Lenovo Gaming 3 15ARH05
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6
Velikost RAM 16 GB
Procesor AMD Ryzen 5 4600H
Počet jader procesoru 6

Změna kategorie, původně: Periferie
Asi netušíš, co slovo periferie znamená... (host)

Tak tím lépe ne? Když nepoznáš rozdíl mezi Ultra a nižším nastavením, tak můžeš v klidu používat to nižší a hra ti poběží plynuleji.
Co jsem se tak díval na srovnání, tak ty rozdíly jsou opravdu spíš jenom v detailech a na první pohled nemusí být zcela patrné.